Leden 2009

KDO JSI?

21. ledna 2009 v 12:03 MY DIARY...
Je novej rok. Toho jste si asi už všimli. Já si na to nějak zvykám. Dělám, že všechno zlý jsem nechala v tom starým a ted už to bude jenom ok. Kdo ví...Je pravda, že já se mám teď líp. Spoustu věcí ted jednoduše házim za hlavu. A co je novýho? Koukali byste, kdybyste věděli, kolik se toho změnilo:D

Třeba....Jsem sestřenice. A mám sestřenici a bratrance. Nvm jestli jsem to sem už psala. Malej Míša už je doma a je skoro zdravej, Zuzanku zanedlouho snad už pustí z nemocnice, po těch dlouhých skoro třech měsících.

Bude tábor. Rozhodla jsem se svými drahými přáteli uspořádat tábor a tak jsou přípravy v plném proudu. KDybyste měli zájem třeba jet nebo se jakýmkoliv způsobem podílet, všechno je na stránkách www.tabor-kone.kvalitne.cz .

Ve škole je to pořád bledý, akorát mě to teď tankuje nějak víc. Pořád ted ležim v učení jak trubka a neni mi to k ničemu platný, když mě můj milovaný třídní nemá rád. Detail.

Otravuje mě teď spousta lidí. To neni k chlubení , já vim, ale mě to prostě děsně děsí. Pokud mi od dotyčnýho nepřijde alespoň 12 esemesek denně ( na který vůůbec neodepisuju ) , bojim se, jestli ho třeba nepřejel vlak nebo tak. Musí se nechat , že tak 5 z těch dvanácti je: Odepis. Odp. Proc mi nepises?. Napis mi, prosiiiiiiiiiiim....................................*kill* . Honzo děkujeme.

Zjistila jsem, že když Kristiánovi nebudu brát mobil, nebude mi nadávat. Problém je, že ted víceméně nezvedám žádný cizí čísla, protože on mi volal ze svýho čísla asi třikrát jen. ( Hehe zasvěcený věděj o čem přesně mluvim ) . Minule se mi chudák maminka nedovolala noo....I to se stává....Ale měnit si moje nááádherný číslo se mi zas nechce....

Pojedu do Anglie. Je to takovej ten úúplně obyč. školní zájezd, na tři pobytový, ale on je to můj hoodně vélikej sen od čtvrtý třídy, těšim se úplně děsssně děsně, mimo to , tam jedu s Haníí, tak se neni čeho bát žééé....

Možná půjdu na koncert. Ska - P. Pokud mi vyjdou rezervovaný lístky, bude to dokonalý. Jdu s bráchou - dostane k narozkám.

Dneska jsem byla s Betičkou ( můj pes ) na očkování. Nechala jsem tam 270 korun a za čtrnáct dní musim zas. Asi vykradu školní fond, jiný řešení nevidim.

Musim ke kadeřnici. Moje vlasy volaj o pomoc. Nvm co si udělat s ofinou zase, jj já vim, mám bomba starosti.

Noo a to je asi všechno, co je novýho nebo zajímavýho...Nic víc mě nenapadá. Takže zatial.................