Červen 2008

MGMT A JEJICH HUDBA

23. června 2008 v 13:44
MGMT je kapela s nepříliš zajímavým jménem, hudba vlastně taky neni úplně povzbudivá, ale včera byl záznak živáku na MTV a ta hudba mě najednou dobila takovou pozitivní energií, já měla zas takovej dobrej pocit, že to bude všecko ok, a to se mi teda už dlouho nestalo. Banda mladejch týpků z Brooklynu, o kterých prakticky nic nikde neseženete, řádící na podiu s hadrem na hlavě a hoodně divnou hudbou, kterou ted poslouchám a nechápu, co mě na ní tak přitahuje....to je asi to, co jsem potřebovala. Něco o nich...myslim, že asi to sem dávat nebudu, kdyby náhodou někdo měl zájem si o nich přečíst, tak tu máme komentáře, tak si o to poproste a já to někde schrastim. Spíš sem dávám náký videa, abyste viděli, jaký píčoviny si pouštim na depkuXD Mimochodem začátek tý písničky je dycky skoro na tuti děssssnej a neposlouchatelnej, ale refrén a pak ke konci, už je to poslouchatelnýXD

PÍČA V PÍČI

20. června 2008 v 15:25 MY DIARY...
Jsem píča. a eště ke všemu jsem v píči, prdeli, háji......kde chcete. Prostě jsem to zas všecko kouzelně pokurvila a myslim, že teda tentokrát fakt exxtrovně. Mozek jsem asi někde zapomněla, rozum jsem neměla nikdy. Po dlouhý době zas poslouchám redhoty a fakt si hodně nadávam, páč tohle prostě nemá obdoby. Já....já to nechápu. Abyste to pochopili, týká se to školy, takže budu muset pravděpodobně přestupovat a nejspíš půjdu znovu do prváku, och jak jsem happy.
celej tenhle půlrok, od ledna, se to prostě všecko sere, já už nvm, jak to mám řešit, dyt já začla dělat věci, který mě ani nikdy nenapadly. začla jsem chodit za školu, bavim se s lidma, na který jsem dycky koukala tak, že přesně takhle nechci dopadnout, no...a jsem ještě horší než oni. přestala jsem s koňma a dneska jsem posrala dokonce test z výtvarky, kterou miluju. Já jsem prostě někdo jinej, než jsem byla v prosinci. A jsem horší, jsem cizí, cizí sama sobě, já se neznám, nevim, kdo jsem, ztratila jsem se uvnitř sebe. A nemůžu se prostě najít, jenom se čim dál tim víc překvapuju...A ono to nepřestává. A já ted jenom přemejšlim, co ze mě bude. Je mi jasný, že žurnalistika je pro mě uzavřená věc, jenže nemám zadní vrátka.
Stydim se a je mi to líto.....škoda, že už je pozdě...........

CO MĚ DOSTALOxD - PICTURES

18. června 2008 v 15:38 FOR FUN
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image Hosting
a to nejlepčí nakonec, je to dokonalost samaXD

NOSTALGIE JE SVINĚ

17. června 2008 v 15:29 MY DIARY...
Já nvm...dneska prostě od včera od večera mě pořád přepadá, co bylo, jka to bylo, proč to bylo a jak to bejt mohlo nebo nemohlo. Fakt mi to leze na nervy, já nvm co se zas děje, prostě mě to všechno zas žere...v noci jsem zas spala tak dvě hodiny a ten můj dementní nevýkonnej mozek zas makal na plný obrátky a kdybych mohla, tak si ho fakt vyndám z tý hlavy pitomý. Fajn, to by asi neprošlo, jenže já už fakt zas nvm, co jako je. Připadám si jak úplná psychouška, ale tak to neni novinkaXD tak jako doufám, že mě to zas hodně rychle přejde a bude to oukeeeej jinak budu mít zachvilku takový kruhy pod očičkama, že už ani nebudu moct vylízt ven:-((
Jinak se mějte fajnééé

LEKCE FRANCOUŽŠTINY A supr hudby

17. června 2008 v 11:43 RECENZE NA...
tohle je prostě dokonalý, je to něco, co si normálně nepustíte, ale když už, tak vás to jen tak nenechá...já chodim a zpívám si to už tejden, vždycky mám nutkání si to pustit...Je to obyčejný a úplně neobyčejný.....Comptine d'un autre été L'après midi

Comptine d'un autre été L'après midi

klavírová verze
kytarová verze

SALVADOR DALÍ

15. června 2008 v 16:09 SURREALISMUS
HERBÁŘ MOTÝLŮ
THOREADOR
PORTRÉT JEHO MTVÉHO BRATRA

MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÍLA

15. června 2008 v 14:29 PABLO PICASSO
GUITAR PLAYER
THE GIRL WITH MANDOLINE

HEY VY TAM......!Xd

14. června 2008 v 0:57
HEY LIDIČKY, KDYŽ UŽ SEM VLEZETE, MOHLI BYSTE TU NECHAT KOMENTÁŘ? AT VIM, CO SI MYSLÍTE=))MĚJTE SE FAJN, AHOOOJ A DÍKY

MŮJ PÁTEK TŘINÁCTÝHO BYL..............EFEKTIVNÍxD

14. června 2008 v 0:19 MY DIARY...
Pátek třináctýho. To mě nikdy moc nevzrušovalo. Fájn. Moje úča na doučko mě vyděla se startkou v ruce, pak jsem se snad už definitivně rozloučila s chlapcem s dítětem ( mimochodem to je pozitivní ), pak jsem se neviděla s haniczkou ( negativní ) a pak jsem se neviděla s jednim kamarádem, prostě to nevyšlo ( tak zejtra, to mě nežere ) , naši jsou mimo byt, s bráchou se nehádáme, nemůžu mluvit, prostě mi vypad hlas. Bezva, tak prostě si s málokým pokecám, fakt prdel, eště že existuje icq. A jinak se dneska nestalo nic zvláštního. Jako jooo vypadalo to dycky chvíli děsivě ale nakonec to byla pohoda když to shrnu. Takže ooouukeeeeej=)))
A co vy? anketa - ťukněte na nadpis=))

ČASNĚ Z RÁNA JDU NA TO POZITIVNĚ=)))

14. června 2008 v 0:10 MY DIARY...
Je fakt jenom maličko minutek po půlnoci, fajn. Naši jsou z baráku a my se s bráchou výjimečně ( nebo vyjímečně - fakt ted nevim=)) nehádáme. Objednali jsme si pizzu, zašli na balkónek na cíčko, vyndali si voříšky a šmejdili na youtube. noo a kromě Fixy, Prodigy, HorkýžeSlíže a Rammsteinů jsme našli i pár písniček, který by mi za normálních okolností přišly příííšerný, jenže ted mám dobrou, co dobrou, přímo ukázkově báááječnou náladu a je mi to jedno, že jsou třeba hrozný, já se bavimˇXD))) A co co jde? Se koukněteé=)))) a Brýý rááánoooo
KATIE MELUA - GHOST TOWN
MONTY PYTHON - ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE

GILLMORKY JSOU Z5 A MŮJ TATÍK ŠÍÍÍLÍÍÍÍÍÍ

13. června 2008 v 17:36 MY DIARY...
Nova zas začla dávat Gillmorky, když mi bylo 13,14 tak jsem se na to koukala dočka ráda, když mýmu tátovi bylo šest a třicet, taky se na to rád koukal Teda on měl prostě zápal plic a ležel s tim tři měsíce a když se nudil, koukal na tohle. A ted ho fakt stve, že to dávaj v blbej čas, kdy on je eště v práci, to je fakt děsssně frustrující, když to neuvidí XD no tak ale proč nééééé=))) anketa - klikněte na nadpis a hlasujteee=))

UKÁZKY KAPELY SKA - P

13. června 2008 v 17:29 SKA (áááčko)
SKA - P

PROČ UMÍRAJ TY SLAVNÝ (Zamyšlení by Haniczka Kubáčová z Krupkyyy Xd)

12. června 2008 v 20:32 RECENZE NA...
Předčasná úmrtí slavných
Proč lidé umírají tak brzy?....Nejspíš je to společností. Společnost vyvíjí na každého jedince určitý tlak , každý má své povinnosti a už od dětství musí něco dokazovat. A v tom je ten problém , někteří lidé se s tím hůře vyrovnávají. A v nejhorším případě to končí sebevraždou nebo i vraždou. Co se týče slavných lidí , tak ti to mají ještě o trochu horší , protože tento tlak je na ně vyvíjen nejen z jejich okolí , ale i z celé společnosti. Nemají žádné soukromí, v bulvárních časopisech je propírají a hlavně... Všichni něco očekávají. Čekají, kdy daný zpěvák nebo zpěvačka či skupina vydá novou desku, nebo kdy bude mít zase koncert , u herce je to pak ,kdy už bude hrát v dalším filmu. Ano, jsou za to placení ,ale ne vždy je to příjemná práce. Proto bych se zamyslela nad tím,co je příčinou náhlé smrti slavných.
Takovým příkladem je John Lennon. Zpěvák z legendární skupiny Beatles. Byl zastřelen dne 8.prosince roku 1980. Proč ho útočník M. D. Chapman zastřelil? Možná proto,že měl své názory. Chtěl prosadit světový mír a byl zakladatelem hnutí Hippies , oblíbené v Americe v 60. letech. Možná se útočníkovi nelíbila ideologie tohoto hnutí anebo jeho písně či styl oblékání. Dokonce je i teorie, že útočníkovi nedal Lennon podpis tak ho prostě zastřelil. Tak či tak jsme přišli o významnou osobnost. Britové hlasovali o stech největších Britech a Lennon skončil na osmém místě.
Další známou osobností , která brzy zemřela, je Kurt Cobain. Byl to zpěvák skupiny Nirvana, která prezentovala své doby nový styl hudby Grunge. Kurt zemřel 8. dubna v roce 1994. Našli ho s prostřelenou hlavou brokovnicí , ale pravděpodobně byl mrtev už tři dny předtím. V krvi byla nalezena smrtelná dávka heroinu. Tak by to měla být sebevražda i když si někteří lidé myslí , že ho zabila jeho žena Courtney Love , aby měla peníze na drogy. A po smrti Kurta získala práva na velmi úspěšnou píseň Smells Like Teen Spirit. Ale to je pouze spekulace. Kurt se asi nejspíš zabít chtěl. Zanechal po sobě i dopis na rozloučenou. Také začal špatně snášet popularitu a štvali ho lidé a už ho nebavilo ani vystupovat na veřejnosti. Možná že i kdyby Kurt žil , tak by existence Nirvany dlouho netrvala.
Jimi Hendrix , jeden z nejlepších kytaristů světa zemřel 1. října v roce 1970, bylo mu pouhých 28 let. Tento zpěvák a kytarista zavedl spoustu nových kytarových efektů. Smísil prvky tvrdého rocku , blues a funku. Na vystoupení uměl neuvěřitelně experimentovat a improvizovat. Hrál na kytaru i na basu. Byl levák , ale musel hrát pravou rukou kvůli otci. Dokázal hrát s kytarou za hlavou nebo za zády a dokonce brnkal na kytaru jazykem nebo zuby. Byl zařazen i do síně slávy. Tři roky tvrdého života na cestách a alkohol a drogy si vybrali svou daň. Jimi spolykal prášky na spaní a na cestě do nemocnice v sanitce se zardousil vlastními zvratky.
Jako další , který zemřel brzy, je Jim Morrison. I když tady to není úplně jisté, protože je jeho smrt pochybná. Někteří fanouškové skupiny Doors , kde Jim zpíval, věří , že Jimi ještě stále žije. A jsou si tím jistí. To je, ale málo pravděpodobné podobně jako u Elvise. Oficiálně zemřel 3. července 1971 v Paříži, ve vaně. Údajně na zástavu srdce,ale to není potvrzeno.
Slavný herec Heath Ledger zemřel 22. ledna 2008, ve svých nedožitých osmadvaceti letech. Je to tedy nedávno. Tato událost otřesla světem filmu. Tohoto talentovaného herce čekalo ještě mnoho skvělých rolí. Ale i když zemřel tak brzy , stihl natočit plno dobrých filmů. Hrál například ve filmu Legendy z Downtonu, Příběh rytíře , Proč tě nenávidím nebo Zkrocená hora. Nikdo neví jestli se herec zabil úmyslně nebo jen spolykal moc prášků na spaní. Okolí tvrdí , že Heath začal trpět depresemi , ale také nespavostí , tak jsou možné obě varianty příčin jeho smrti. Těžko říci , zda se některým těmto úmrtím dalo zabránit. Já jen vím , že je to velká škoda , protože všichni tito umělci by mohli toho ještě hodně dokázat a zanechat za sebou své další odkazy , kvůli kterým to celé dělali.
TÁKŽE A EŠTĚ MŮJ OSOBNÍ NÁZOR. kROM TOHO ŽE TO SESTRA MÁ MILOVANÁ NAPSALA FAKT EFEKTIVNĚ A KLOOOBRC DOLŮ, TĚCH LIDIČEK JE TU NAPSANÁ FAKT JENOM HRSTKA. NICMÉNĚ I NA TY SE TU ČASEM TŘEBA DOSTANE A I KDYŽ NE, VŠEM PATŘÍ VELKÁ POKLONA VŠECH=))

CÉVNÍ SOUSTAVA V PRAXI

11. června 2008 v 17:38
nO MYSLIM ŽE TOHLE JE FAKT UJETÝ, ALE BOHUŽEL SE TO DĚJE, A TAK SE NA TO VŠICHNI MRKNĚTE, NEŽ ZAČNETE BLBNOUT, PÁČ JE TO FAKT HNUS

HOT NEWS

10. června 2008 v 21:35
Táákže. Co je u mě novýho. lidi kolem mě mě vytáčej. ale neskutečně. a pak jsem se potkala s lidma, ze kterejch mám faaakt radost a je to supr, že jsem je viděla. Nooo a už taky nechci nikoho uklidňovat, aby z toho vokna fakt neskákal z toho sedmýho patra. nooo.....co dál....asi proletim z matiky. jsem z toho fáákt happy, ale prostě at se šprtám jak chci, nák tu písemku dycky zkazim. jsem prostě úúúplně blbá. Noooo.....co dál.....těšim se na víkend, prázdnin se docela děsim...nicméně...už nvm, co se psát....mám toho ted nějak hafec, ale prostě stručně a jednoduše. Už si nebudu hrát na samaritánku, už nebudu poslouchat něčí debilní urážky jak jsem někomu zkazila život, a to doslova. a taky se kvůli tomu neodstěhuju na druhou stranu zeměkouuule. Ale jinak se mám ted vlastně docela fáájn, mám vlastně úplně supr pozitivní život=)))a tak ho mějte taky a užívejte si ho Xd ahooj:-)