JAK SE DNESKA MÁÁÁM?

17. února 2008 v 0:10 |  MY DIARY...
Heh, dneěek byl fááákt zajímavej, i když vlastně moc zajímavej bejt ani neměl. for zaczátek bysem to ,měla tlošišku vysvětlit. zaprvý nepíšu to v úpe střízlivým stavu. ale detail. mno ale hlavně haniczka /moe skoro ségra/ má fajn chlapce milánka /sou tu spolu někde na fotce/ no a jeho strejda miloušův měl dneska padesátiny. bylo tam hafec lidí, všecko zadarmo. mno a tak já to shrnu asi do bodů heh
kže 1) celá jejich famílie má hnusnýho voplzlýho strejčka, kerej nemá přední zuby a je fááákt prasák. tancovaloa sem s nim za cigára a rozdrtil mi malíček, kže se mi už ani envejde do moí lowowaný botičky. když sem s nim nechtěla jít na procházku, byla sem hned zmrdaná kráva a děfka a kdo ví co eště. KONEC.
2) všichni sourozenci šenkovi maj skvělýho bratrance Kubu, kerej vypomáhá na patologii a snaží se abstinovat, akorát se mu to dneska nevedlo. ale byl fakt skvělej, tancovali sme spolu a dokonce mě nepošlapal, ale mohli ste s nim kecat vo fšem a prostě pohoda kluk. KONEC.
3) Míla má spooostu bráchu. A jeden se menuje Radek. A je vo dooosti staršejší než já, ale byl to rpávě von s kym sem trávila večer a kdo mě doprovázel domů. nvm esli je to dobře nebo ne, každopádně mám ňákou potřebu to řešit, páč vůůbec nvm, co to jako robim, je to asi tejden, co sem zamávala své drahé bývalé polovičce a už si shánim novou. skvělý.KONEC.
4) Asi budu zvracet. KONEC.
5) Ted poslouchám cédo johna fruscianteho. vobčas hejká, ale nepřehání to a dá se to poslopuchat. škoda že mám pocit, že se mi hlava rizskočí na miliooooooooooon maeljch kousíčinečků. KONEC.
6) zejtra jdu na fotbal. se ségrou a možná teda s radusem mno, nfm, těšim se, konečně zas na staďák. doufám že vyfrajem,. každopádně dneska sem si vyzpívala hlasivky, tak si ani nezafandim, a hlavně se nevejdu do boty se svým rozšláplým prstíkem, kže tam asi pudu naboso, nebo nvm mno. KONEC.
7) To je asi fšecko. jdu s bejdičkou a spinkat, páč je mi fakt blbě. KONEC.
nakonec to byl fakt skvělej den, i když v tom mám ted trošičku zmatek heh, ale co.......byla to pohoda hihi takový dny by měly bejt častějc. pšeju vám skvělou dobrou noc a krásný sny a mějte se prostě. pááááááááá páááááááááááááááááá´=)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama