Leden 2008

KONEC

29. ledna 2008 v 8:52 MY DIARY...
HIHI KONEC. UZAVŘENÁ KAPITOLA. KONEC. NÉÉÉ BLOGU TO NÉÉÉ, ALE KOUSEK MÝHO ŽIVŮŮŮTKA MALIČKATÝHO. PROSTĚ KONEC=.........(((((((
Crying

COME TO ANTIFA

25. ledna 2008 v 9:30
Do antifa se může přidat fakt každej...stačí jen chtít....=)))
podmínky:
Je nutné si uvědomit, že osamocený jedinec proti fašistické hrozbě mnoho nezmůže. Proto je důležité se organizovat ve větším počtu lidí se stejnými cíli. Proti fašismu můžeš s ostatními vytvářet koordinovanou aktivitu všude tam, kde se vyskytuje nebo kde potkáš lidi ochotné se v tomto směru angažovat. Jsou-li hodnoty svobody a rovnosti i tvými hodnotami, pak se přidej k nám. Organizujme se - braňme se!
Více...
Než poprvé napíšeš AFA, zastav se a zkus chvíli popřemýšlet: co chci napsat, co tím sleduji a komu přesně je to určeno. Každý den dostáváme množství emailů a pro jejich efektivní vyřízení je zcela zásadní, abys nám byl nápomocný. Zde je několik jednoduchých doporučení, jak komunikovat s AFA, tak aby tato komunikace byla maximálně efektivní.
Pokud se chceš připojit:
 • Nejdříve se podívej dolů na kontakty na lokální AFA skupiny. Je-li v tvém městě antifa skupina, která se dá kontaktovat - piš raději ji, než na hlavní emailový kontakt Antifašistické akce, komunikace se urychlí.
 • Pokud lokální skupina není v tvém městě, ale existuje poblíž (např. jsi z Havířova, pak nejbližší skupina je v Ostravě), piš opět na její adresu.
 • Pokud v blízkosti tvého města není žádný kontakt uveden, piš na hlavní email, ale uveď do předmětu své bydliště nebo alespoň region.
 • Do mailu uveď základní informace o sobě a hlavně to, jakým způsobem by ses rád v Antifašistické akci angažoval - chceš například rozšiřovat propagační materiály, tvořit antifašisticky orientovaný streetart nebo pomoct s pořádáním přednášek a jiných akcí..
Monitoring:
Pro monitoring existují speciální formuláře v sekci monitoring. Pokud ovšem nechceš komentovat některou z fotek, ale naopak nám poslat fotky vlastní nebo zajímavé informace, piš na uvedený email a do předmětu uveď "monitoring" + region, ze kterého jsi.
Cokoli jiného:
Pokud cítíš potřebu nám sdělit jakoukoli další věc týkající se antifašismu - například vyjádřit sympatie k činnosti AFA, vynadat nám, zaslat článek, nebo cokoli jiného, co tě napadne, pokus se do předmětu uvést, oč běží - např. "pochvala", "článek" atd.
Doufáme, že tohle pomůže zefektivnit komunikaci mezí AFA a tebou. Pokud ti někdo delší dobu nepíše, nevnímej to jako křivdu, rozhodně to není z nezájmu nebo zlého úmyslu. Emailů nám chodí hodně a jsme také jen lidé.
Nič bariéry mezi lidmi - neboj se komunikovat!
Kontakty na revoluční antifašisty
Berounsko: AFA
E-mail: berounsko[zavináč]antifa.cz
Blanensko: AFA
E-mail: blanensko[zavináč]antifa.cz
Bratislava: AFA http://blava.antifa.net
E-mail: bacityafa[zavináč]yahoo.com
Bratislava: Monitoring http://monitor.revolt.org
E-mail: monitoringba[zavináč]yahoo.com
Brno: AFA
E-mail: brno[zavináč]antifa.cz
Kladno: Antifašistický odpor
E-mail: kladno[zavináč]antifa.cz
Kralupy n. Vltavou: AFA
E-mail: kralupy[zavináč]antifa.cz
Olomoucko: AFA
E-mail: olomoucko[zavináč]antifa.cz
Opava: Autonomní antifa http://opava.antifa.net
E-mail: opava[zavináč]antifa.cz
Ostrava: Autonomní antifa
E-mail: ostrava[zavináč]antifa.cz
Praha: AFA http://praha.antifa.net
E-mail: praha[zavináč]antifa.cz
Přerov: Antifa
E-mail: prerov[zavináč]antifa.cz
Rakovník: AFA
E-mail: rakovnik[zavináč]antifa.cz
Severní Čechy: AFA
E-mail: sever[zavináč]antifa.cz
Teplice: AFA http://teplice.antifa.net
E-mail: teplice[zavináč]antifa.cz
Trnava: AFA
E-mail: antifa-trnava[zavináč]safe-mail.net
Zlínsko: AFA
E-mail: zlinsko[zavináč]antifa.cz

MY MUM WILL KILL ME=..((

25. ledna 2008 v 9:19 MY DIARY...
Máma de dneska do školy páč propadnu z matiky páč sem úúúúplná píča. jinak sem si všecko zlepšila, ale prostě todle sem nedala=(( každopádně budu mrtvá, ale já se jí nedivim. já bysem se taky zavraždila bejt svoje máma...každopádně dneska tu na ní ve škole budu muset počkat, ukázat jí kabinet a možná s ní jít i dovnitř. ale to nvm jistě...každopádně to bude asi vostrý tak se tu s váma teda loučim mno....=///

ANARCHY STAY ALIVE

25. ledna 2008 v 9:13
Anarchie znamená ve volným překladu z řečtiny chaos, bezvládí, společenský uspořádání bez zákonů..když se to tak vezme, je to vlastně utopie, ačkoliv spusta lidí považuje anarchisty za vrchol společnosti..jedná se o ideologii usilující o vytvoření společnosti bez sociální, ekonomické a politické hierarchie a jiných forem nadvlády člověka nad člověkem (např. genderová nebo věková). hierarchie je proto často odmítána. O anarchismu se čačalo mluvit až kolem 18. století v souvislosti s dělnickými radikály z velké francouzské revoluce. usilující o vytvoření společnosti bez sociální, ekonomické a politické hierarchie a jiných forem nadvlády člověka nad člověkem (např. genderová nebo věková). Poměrně důležitou roli ve vývoji ideologie sehrál Max Stirner, (vlastním jménem Johann Caspar Schmidt (* 25. říjen 1806, Bayreuth - † 25. červen 1856, Berlín) byl německý filozof. Vycházel z Hegela a Feuerbacha, patřil k hegelovské levici. Někdy je považován za solipsistu, položil základy anarchoindividualismu.) propagující vyhraněný egoismus proti respektu z morálky, státu či Boha, resp. celkové společenské struktury. Stirnerovy názory se rozšířily především na americkém kontinentě. Ale většina anarchistů tento názor odmítá uznat za součást širší anarchistické rodiny a argumentuje, že na základě Stirnerových názorů nemůže existovat jakákoli trvale udržitelná svobodná lidská společnost.

ANTIFA.CZ

25. ledna 2008 v 8:11
antifa nebo taky afa je sdružení radikálních antifašistu, kteří vytvářejí po celém světě samostatný skupiny. afa se zabývá propagačními, informačními a praktickými formami boje se všemi autoritářskými ideologiemi a skupinami usilujícími o jakékoli formy útlaku, v první řadě s neonacismem a ultrapravicí. Organizace nespolupracuje s politickými stranami ani represivními složkami. Spolupráce probíhá pouze se skupinami a jednotlivci. je otevřená každýmu, kdo se chce aktivně podílet na boji proti fašismu, nacismu a bolševismu ve všech jeho podobách a to i v době, kdy je antifašimus často posuzovanej jako extremismus.

HEATH FAKT UMŘEL=...(

24. ledna 2008 v 18:21
Už sem to sem sice psala, ale ted je to opravdově potvrzený. osmadvacetiletej austalan umřel na předávkování tabletkama. mě osobně to docela sebralo páč sem ho měla ráda už asi od jedenácti. byl to fakt dobrej herec kterej to moh někam dotáhnout.neviděla sem film, kde kde by měl vyloženě blbou roli, nejvíc se mi líbil ve 4 pírkách to bylo úúúžasný no a pak už zmiňovaný lords of the dogtown....je mi to vážně moc líto, jeho i jeho rodiny...

HEATH LEDGER JE PREJ POD KYTIČKAMA?!

23. ledna 2008 v 9:48 CINEMA AND MOVIES
Dneska ráno prej umřel herec Heath Ledger, kterýho znáte asi ze skrocený hory, lords of the dogtown atd. prej spolykal prášky. já ho měla fakt ráda, páč legendy z dogtownu sou jeden z mých nejoblíbenějších filmů, udělal to pre¨j proto, že se mu nelíbil jeho život. hrál pořád to samý atd...to, že má krásnou dceru a manželku, spoustu hereckých příležitostí a mimo to nominaci na oskara, to už mu asi nedošlo...nééé tak já nvm co se mu onilo hlavou, ale myslim, že je to škoda, páč měl myslim talent...

FUTURE OF ´BLOG

22. ledna 2008 v 22:16
TAKŽE, V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ SEM PŘIBYDE SPOOUSTA VĚCÍ O FAŠISMU, NACISMU, ANTISEMITISMU, KOMUNISMU, SOCIALISMU, KOLEKTIVISMU, O SOUČASNÝM NEONACISMU, ANARCHISMU A HNUTÍ ANTIFA. myslim, že je potřeba upozornit na to, že to fakt neni nic skvělýho, teda až na antifu /heh - nvm esli to mám skloňovat?/ každopádně, poslední dobou sem se s tim hodně zabejvala, takže určitě se to tu odrazí a pravděpodobně ve velkým. články, rubriky atd....

SOMETHING ABOUT KOSHEEN

20. ledna 2008 v 15:42 KOSHEEN
Takže...kosheen je britská kapela, která funguje už od r 1998 kže žádná novinka. rock, hip-hop, jazz, drum´n´bass a folk - to je jeich hudba. hudba, která vás zaujme svojí originalitou..Svoje první album s názvem Resist vydala v roce 2001, druhé s názvem Kokopelli následovalo v roce 2003. Zatím poslední album Damage vyšlo v březnu 2007.
DISKOGRAFIE:
2007 Damage
 1. Damage
 2. Overkill
 3. Like A Book
 4. Same Ground Again
 5. Guilty
 6. Chances
 7. Out Of This World
 8. Wish You Were Here
 9. Thief
 10. Under Fire
 11. Not Enough Love
 12. Cruel Heart
 13. Marching Orders
 14. Your Life
Damage
2003 Kokopelli 82876527232
 1. Wasting My Time
 2. All In My Head
 3. Crawling
 4. Avalanche
 5. Blue Eyed Boy
 6. Suzy May
 7. Swamp
 8. Wish
 9. Coming Home
 10. Ages
 11. Resovery
 12. Little Boy
Kokopelli
2001 Resist 74321880812
 1. Demonstrate
 2. Hide U
 3. Catch
 4. Cover
 5. Harder
 6. Slip & Slide (Suicide)
 7. Empty Skies
 8. I Want It All
 9. Resist
 10. Hungry
 11. Face In a Crown
 12. Pride
 13. Cruetly
 14. Let Go
 15. Gone
Resist

BEJDIŠKAAA=)))

18. ledna 2008 v 21:37 FOR FUN
bejdiška, alias betynka, alias babetka nebo bagetka nebo murina nebo ta svině chlupatá.....prostě moe láska, která se mnou žije už 5 let skoro, našla sem si jí v útulku, naučila jí sedni lehni a fuj a spí se mnou v posteli. chodí se mnou na koně a neni nic lepšího než prohánět hříbata a telata. už si to bez ní nedokážu představit. jasně že mě pěkně vytáčí, ale kdo ne v dnešní době XD

OVEŠŠŠKY=)))

13. ledna 2008 v 20:36 FOR FUN
:iconanhiee:
Hihi tak když už sem sem dala ty krávy tak sem těch zviřátek šoupnu víc takže ted teda ovečky myslim že i tydle zvířata sou supeeer kže nějaký obrázky=))
Ovce

COME BACK MY BROTHER=///

12. ledna 2008 v 16:25 MY DIARY...
Tak dneska se mi vrátil brácha z lyžáku....kde je najednou ten klid, pohoda? jj je tu zas živo no ale tak jako zatim si nestěžuju to příde až tak za dvě hodinky=))jinak se mu tam líbilo, přijel happy, mírně nasranej ale tak proč néé žééé.....=))

CRAZZZZZZYYYYYY........REALY CRAZY AND HAPPY, AND SMILLING PLEASE

11. ledna 2008 v 23:04 MY DIARY...
mám crazy náladu. úúúúúúžasnou. dokonalou, great, prostě super. nvm co se stalo ale něco mě naplňje tou nádhernou náladou a já sem fakt happy, šťastná, jako už dlouho ne.....je to supr feeling......omg já se asi zbláznim je to euforie a nic jsem nepila nekouřila nevzala nedopla sem si....nic. prstě jen dokonalá nálada.....taky vám jí přeju....mějte seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dokonaleee úúúúúúžasně neuvěřitelně a kouzelněěěěěěěěěěěěěěěěěěěě========)))))))))))))))))))))))))

HIHIHIHIHIHIHI PINK!!!!!=)))))

11. ledna 2008 v 9:41 FOR FUN
NENI ÚÚÚÚÚŠASNEJ?=))

MOJE DOMASLAVICKÝ ZLATÍŠKA=)))

11. ledna 2008 v 8:56 KONĚ - MY LOVE**
Jedna báječná slečna - Hanka Randáková je vážně strááášně šikovná a úžasným způsobem vyfotila naše koníky. je to vážně dokonalý, ty nej dávám sem...
ULY - jinak kobyla nic moc hezká, ale tady jí to kupodivu vážně sekne=))
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
tady se svym v květnu už skoro ročním chlapákem jménem Butterfly=))
ROMANTIK - Romča je ten nejhodnější koník kterýho znám. je to už starší valášek, kterej sveze spolehlivě úplně každýho a spolehlivě snáší všechny začátečnický katastrofy=))
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
SYLVIE - Silva je koník Káti Diediový, je hrozně krásná, roztomilá a hlavně fotogenická=))
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
ROZLET - Rozletek je už vážně dědouš, je mu 18, ale přesto chodí sk¨věle parkury a většinou trpělivě snáší všechny, kdo si na něj sednou. a jen tak mimochodem žádnej kůň se neumí šklebit tak jako onXD
klikni pro další fotku
LINDA - Linduška, moe zlatíškoo, čůzinka...tady jí to moc nesluší, ale stejně..neni náááádherná?=))
klikni pro další fotku
je tam spoooousta dalších skvělých koníků, všechny najdete na www.farmasedlar.wz.cz a určitě se mrkněte na www.asharka.wz.cz

CHADÍK JE ZAS THE BEST=))

11. ledna 2008 v 8:44 RED HOT CHILI PEPPERS
Chad Smith - bubeník Red Hot Chili Peppers byl časopisem DRUM! magazine vyhlášenej nejlepším bubeníkem v oblasti Funk za rok 2007. kže gratulujuuu=))

KRAVIČKYYY=))))))))))

11. ledna 2008 v 8:27 FOR FUN
Krávy sou fakt hustý zviřátka. máme je na statku a člověk si s nima kolikrát užije víc srandy než s těma koňma. na koni dneska jezdí kde kdo, ale na krávě? existuje spooousta fotek a obrázků, který jsou fakt skvělý, takže vám je sem pro dobrou náladu dávám=)) + anketka=))

DEJTE BUSHOVI PŘES DRŽKU=))

10. ledna 2008 v 14:08
. to je stránka kde si všichni co "milujou" bushe zlepšit náladu a uklidnit svoje vnitřní já. je to p¨rimitivní a za chvilku se to omrzí ale ty jo je to fakt skvělý. myslim že Georgie by tuhle akci potřeboval v reálu zmrd zasranej za to co dělá no já se vyblbla a spousta mých kamarádů se stejným názorem taky takže pořádně do něj=)))
George Bush leads the US toward a policy of unilateral, pre-emptive counterproliferation warfighting strategy.*

DAY OF FIRE - FADE A WAY

10. ledna 2008 v 14:00
hihi tohle je kapela, kterou vůůůůbec neznám. ale stáhla sem si jejich písničku do mobila, kterej mimochodem eště nemá ani jméno, každopádně ten song se jmenuje fade a way a fakt se mi líbí. zkusim od nich najít eště něco abych věděla esli to byla dobrá náhoda nebo je to fakt dobrá nebo aspon průměrná kapelka. každopádně pro představu mám několik obrázků a text songu:
***
Hey, don´t wanna run no more
Hey, must find an open door
Hey, ask him to step inside
Hey, untie me from this life

I don´t wanna waste away
Like I saw myself fading yesterday
I don´t wanna feel the shame
I don´t wanna waste away
Like I saw myself fading yesterday
I don´t wanna feel the pain
I don´t wanna waste away

Hey, walk on the broken floor
Hey, find what I lost before
Hey, must change the shape I´m in
Hey, never go back again

(CHORUS)

I´m coming to know
I´m coming to see you now (see you now)
I´m coming to grow
I´m coming to see you now,
Believe you now

I don´t wanna waste away,
I don´t wanna waste away

(CHORUS til end)

EVERYBODY' S FOOL

4. ledna 2008 v 8:19 MY DIARY...
Evererybody´s fool....nemyslim tim evanescence a ten jejich už docela starej song...myslim spíš lidi okolo mě...najednou mi příde, že se všichni chovaj jak idioti. asi to bude tim, že poslední dobou mi sem ňáká o ničem...mám furt blbou náladu a když se ostatní bavěj, ač třeba netradičním způsobem, tak si připadám jak kdybych přiletěla z marsu....ale připadám si spíš já jako kráva, páč to prostě nepobírám...ale co..dneska sem si řekla že bude prostě dobrej den a nebudu o tom s nikym diskutovat. tak uvidíme=))