Září 2007

LOVE IS EVERYWHERE=))

28. září 2007 v 23:00
NĚJAKÝ OBRÁZKY NĚKTERÝ SOU FAKT HEZKÝ=))

BE WORRY

28. září 2007 v 22:26
PÁR WOBRÁZKŮ "SMUTKU"....
J-SMUTEK.jpg (35501 bytes)

DRSNEY HUMOR

27. září 2007 v 13:53
Ted jsem byla s kamarádkama si jen tak sednout a kecaly sme a kecaly a pak mi jedna ta kámoška řekla jeden vtip. fakt děěěěěěsně "vtipney".
jakej je rozdíl mezi židem a pizzou?
pizza v troubě nekřičí.
mno a nezlobte se na mě ale ten co takový hnusný píčoviny vymejšlí je nechutnej kretén co asi vůbec nemá vo takovejch věcech pojem. mno nic já to tu nebudu rozebírat na půl stránky...snad je DOBROU CHUŤ......
*************************************************************************************************

BÁSNIČKA

23. září 2007 v 21:50
hlava mu říkala ne
ale srdce říkalo ano
řekl ano tomu, koho má rád,
řekl ne profesorovi.
stojí.
ptají se ho
všechny problémy jsou položeny.
smazal všechno
čísla a písmena
data a jména
věty a pasti
a navzdory profesorovým hrozbám
pod křikem zázračných dětí
s křídami všech barev
na černé tabuli neštěstí
kreslí tvář štěstí.
to je jedna básnička. původně je francouzská jenom jsem jí jak kráva překládala do češtiny ptze je hrozně hezká. napsal jí jacques prévert a já vám jí prostě musim ukázat=)))

OASIS . NÁSTUPCI BEATLES?

23. září 2007 v 21:34 OASIS
tak oasis je britská kapela pocházející z Manchesteru. Spolu s Blur a Pulp byli v průběhu 90. let zahrnovány do hudebního žánru britpop. Hlavní část skupiny tvoří bratři Liam a Noel Gallagherovi, kteří také jako jediní působí ve skupině od začátku. Skupina vznikla v roce 1991 a působí dodnes.skupina byla dlouho označovaná za nástupce the beatles ale moc jim to nevyšlo. nejlepší skadby jsou wonderwall, who feels love, jednou s těch známějších posledních je Lyla.

VÝSTAVA KONÍ V LYSÝ NAD LABEM

23. září 2007 v 21:08 MY DIARY...
V pátek jsem byla místo školy s lidičkama od nás od koníků na konský výstavě v lysý nad labem. celou cestu tam jsme se mlátili smíchy, byla to fakt prdel mno. co se samotný výstavy týče, bylo to fajn, jenže. na první pohled se zdálo že tam je hafo stánků, ale když si to člověk procházel, ono jich zas tak moc nebylo a hlavně v každým měli prakticky jedny a ty samý věci a tak sem většinu času strávila procházením jednotlivých krámků s tim, že jsem hledala, kde maj věci, který jsem potřebovala, nejlevnější. nakonec jsem si koupila černý rukavice a vodítko, nádhernou fialovou ohlávku, hřbílko a keksíky. a nechala jsem tam asi jenom šest kil i se vstupným tak to docela de za tolik věcí. jinak tam bylo plno skvělých koníků, mám fotky tak až je nahraju do compu, eště je sem dodám. nejvíc se mi asi líbil peruán. jj ten co vyhrál tu pardubickou hodněkrát. je to vážně pupísek. mno a pak co se plemen týče tak rozhodně argentický criollo. je to takovej docela mohutnej mimochodník...vážně super. mno a to je zas jednou konec mejch nudnejch keců, doufám, že ste neusnuli...

PLACEBO - HISTORIE

23. září 2007 v 15:51
Členové: Brian Molko, Stefan Olsdal, Steve Hewitt
takže asi nejdřív něco o nich. Placebo je kapela původně z Lucemburska. co se stylu týče přiřazuje se jim britpop nebo glamrock. Brian Molko a Stefan Olsdal se znají ze soukromé americké školy, ovšem v té době nebyli přátelé (Molko byl podle vlastních slov looser, kdežto Olsdal patřil k "populárním" dětem). Potkali se po letech znovu, tentokrát v londýně. zde brian molko studoval drama. společně založili skupinu Ashtray Hearts. Společně nahráli první demíčka, jenže Hewitt byl v té době členem skupiny Breed, proto byl nahrazen Švédem Robertem Schultzbergem. V tomto složení vydali v roce 1996 první bezejmennou desku. Molko se v tý době seznámil s Davidem Bowiem, a tak vystupovali ako předkapela na jeho turné. Schultzberg byl definitivně nahrazen Hewittem a Placebo začalo hrát ve složení, ve kterém působí do dneška. První album bylo divoké, "o sexu a drogách", a dva roky po něm následuje album "Without You I´m Nothing", se kterým přichází "zklidnění" kapely, hloubavější songy a propracovanější melodie. Velký hit "Every You Every Me" se objevuje také na soundtracku k filmu Velmi nebezpečné známosti.

HAPPY BIRTHDAY KACZENKAAA

20. září 2007 v 14:24 MY DIARY...
Tak dneska je mi 16. nwm esli je to ňákey extra dobrey wěk, ptz mi to příde stejný ako 15. dneska mi eště nikdo nepopřál a asi ani nikdo nepopřeje, ptz všichni něco maj a musej dělat, takže nakonec budu vlastně prakticky sama. navíc až do čtyř ve škole. njn. a tak si tady teda takle popřeju sama. zžejtra jedu místo školy na výstavu koní do lysý nad labem tak si tam i koupim dárek=/// chjo...mno nic no...budu to slavit asi v sobotu a přříští tejden deme někam s kamarádama tak to snad bude lepší...už nvm co psát, ptz to stejnak nikdo nečte takže se mějte a vy co máte narozky tak taky všeckop nejlepší...
aby byl tendle článek aspon trošičku zajímavej, dávám sem nějaký vobrázky=)))

PINK FLOYD - WISH YOU WERE HERE

20. září 2007 v 14:16 PINK FLOYD
Wish You Were Here je jedenácté album slavné anglické hudební skupiny Pink Floyd, které bylo vydané v roce 1975. Album, jakož i písně Shine On You Crazy Diamond a Wish You Were Here jsou věnovány Sydu Barrettovi, spoluzakladateli kapely, který ji musel ze zdravotních důvodů opustit. Dalším tématem, kterého se album dotýká, je hudební průmysl, kritika jeho komerčního zaměření a nedostatku pochopení a zájmu o hudebníky. Píseň Have a Cigar nezpívá žádný z členů kapely, ale Roy Harper. Album Wish You Were Here je považováno za jedno z nejlepších alb, které Pink Floyd nahráli.

SEPULTURA

20. září 2007 v 14:08
takže něco o sepultuře...historie
Sepultura je brazilská metalová kapela hrající kombinaci thrash metalu s death metalem. Jejich současná hudba se spíš ale blíží ke groove metalu. Sepultura v portugalštině znamená hrob.
Základ kapely byl položen již v roce 1980, kdy spolu začali hrát bratři Max Cavalera (zpěv, kytara) a Igor Cavalera (bicí). Samotná kapela vznikla v roce 1984, kdy se k bratřím Cavalerům připojili kytarista Jairo Guedez a basskytarista Paulo Jr. V roce 1985 vydala své první EP nazvané Bestial Devastations. Následující rok vyšlo první album kapely nazvané Morbid Visions. Po vydání Morbid Visions kapelu opustil Jairo Guedez a na jeho místo nastoupil Andreas Kisser. V roce 1987 vyšlo druhé album Sepultury pojmenované Schizophrenia, které bylo zlomem v historii skupiny. Všechna dosavadní alba vyšla u značky Cogumelo Records. Právě album Schizophrenia zapříčinilo to, že kapela podepsala smlouvu s Roadrunner Records.
Pod hlavičkou Roadrunner records vyšlo v roce 1989 album Beneath The Remains, které bylo následováno dlouhým evropským turné. V roce 1991 se z dílny Sepultury vynořilo album Arise, které vyšlo 4. dubna. Díky tomuto počinu se kapela stala jednou z nejvíce velebených skupin 90. let. Následující album pojmenované Chaos A.D. vyšlo v roce 1993 a bylo velkým hitem mezi fanoušky metalové hudby, navíc se na něm poprvé začal objevovat zvuk punku. Tento trend pokračoval i na následujícím albu Roots (vydáno 1996).
Od té doby ale začaly kapelu postihovat skoro jen samé starosti a problémy. První nepříjemná událost se stala v roce 1996, kdy před vystoupením na festivalu v Donningtonu Monsters of Rock kytarista a zpěvák skupiny Max Cavalera společně se svojí ženou a manažerkou Sepultury Glorií odjeli do Ameriky, kvůli smrti jejich syna při autonehodě. Kapela tedy vystoupila jako trio.
Rok 1996 se černě nezapsal jen do života Cavalerů, ale i do historie Sepultury. Ke konci roku 1996 kapelu opustil právě Max Cavalera a založil vlastní kapelu Soulfly.
Díru po Cavalerovi zacelil Američan Derrick Green. Společně s Greenem kapela v roce 1998 vydala album Against. Against bylo méně úspěšné, než dva jeho předchůdci. V tomto duchu se neslo i následující album Nation. Na těchto dvou albech se Sepultura začala vzdalovat thrash metalu. V roce 2002 vyšlo živé album Under A Pale Grey Sky, což je záznam posledního koncertu Maxe Cavalery se Sepulturou. Kapela toto album neuznává jako oficiálně vydané. V témž roce vyšlo i EP Revolusongs. V roce 2003 skupina vydala album Roorback, které přineslo spoustu pozitivů. Tímto albem se seskupení rozžehnalo s Roadrunner records a přešlo pod SPV Records. Pod hlavičkou SPV Records již vyšlo živé album Live in Sao Paulo.
V roce 2006 v dubnu vyšlo album Dante XXI a skupina vystoupila v Praze.

LOGA OFFSPRING

20. září 2007 v 14:01


MARILYN - OBRÁZKY

20. září 2007 v 13:45

KACZENKAAA NA FOTBALE

17. září 2007 v 19:32 MY DIARY...
V neděli jsem byla asi podruhý ve svým životě na fotbale - teplice-sparta. a byla to prdel. zaprvý jsem tomu vůbec ale vůůůbec nerozuměla. zadruhý jsem si zapoměla brejle, takže jsem nic neviděla. ale inak to bylo super ta atmosféra atd...mno nakonec sme vyhráli (my tepličtí héééééč) a tak sme odcházeli s dobrou náladou. už nwm co víc napsat takže asi tak mno.

PAPRIČKY POLICAJTAMA=)))))

14. září 2007 v 9:32 RED HOT CHILI PEPPERS
TOHLE JSEM TED NĚKDE NAŠLA, JE TO VÁŽNĚ DOKONALÝ COOO??A ŽE JIM TO V TÝ UNIFORMĚ SEKNE XD
redhot111.jpg picture by Hana963

LORDS OF A DOGTOWN ( LEGENDY Z DOGTOWNU )

14. září 2007 v 9:06 RECENZE NA...
LEGENDY Z DOGROWNU (v originále LORDS OF A DOGTOWN) je vážně nádhernej skvělej báječnej film, kterej miluju a mohla bych vidět klidně milionkrát a nomrzí se. je to o klucích, který milovali surf. a pak tomu přidali kolečka a tak vznik v sedmdesátých letech v kalifornským venice, revoluční styl skateboarding. přes noc se stali senzací, protože to, co byli oni, nikdo jiný nebyl. najednou jim všichni leželi u nohou. všecko vypadalo senzačně a tým Z-boys se pomalu rozpadal, ptz každej chtěl jezdit sám za sebe. a každej sám zasebe ze sebe dělal legendu. už nejezdili ve vypuštěných bazénech jako dřív, ani se nechytali vzadu za autobus a nenechávali se tahat. přátelství o nichž si všichni mysleli, že budou trvat na věky se pomalu rozpadala, vinou byznysu, slávy a peněz. dohromady je dokázala dát až jen rakovina jednoho z členů.
příběh je podle skutečný události. celý je to udělaný fakt věrohodně...
hudba k filmu je dokonalá, např pink floyd - wish you were here...
* * * * * / * * * * *

CANDY

14. září 2007 v 8:48 RECENZE NA...
CANDY je film, kerej sem nedávno viděla na dývku. koukala sem na to s bráchou, což bylo děsný, ale jinak ten film je skvělej. jasně že existujou lepší, a konec nebyl úplně dokonalej...ale prostě průměr mno...je to vo dvou feťácích, který jedou v heroinu. candy a dan. ptz nemaj peníze, candy začne dělat šlapku, dan podvádí a krade kde se dá....a pak candy otěhotní. rozhodnou se společně přestat. vydržej to asi dva dny, pak candy začne krvácet a potratí. společně se odstěhujou na venkov. nakonec se candy zhroutí a skončí v protidrogový léčebně. takže nakonec všecko dopadne kouzelně a báječně a dokonale....plostě happy end mno...akorát se k danovi už nevrátí. ale já nvm, realističtější by bylo, kdyby jeden z nich umřel nebo tak, ale to už je zas můj názor takž asi tak mno...mimochodem ten film má nádhernou hudbu. takže kdybych to měla hodnotit hvězdičkama * * *1/2 (z* * * * *)

MŮY LOWOWANEY BRÁCHA ALIAS EVIL.GUEEN, CHCANKA BUNKOWÁ, PÁTÍ IZZY NEBO PRDELKA K ZULÍBÁNÍ

14. září 2007 v 8:13 MY DIARY...
Ci wám napísmenkowat wo jedný bájeczný cholshishce, kerá se menuje markétka. tagg ako haniczka je moe ségra tagg markéta je můy brácha. chodíme spolu do jedný shkoly, do jedný třídy a dokonce spolu překwapiwě i sedíme. mno a pak spolu wěczinou chodíme eshtě wen, hlawně se psem, nebo si dem třeba někam sednout, trajdat po městě, i když to wěczinou dopadá docela katastroficky mno...sou wěci we kterejch se neschodnem - hudba (meggushka má ráda popík, disco atd, jooooo a hip hop nesmim zapomenout ), kluci )přece enom se násh wkus troshiczku lishí ) a plostě tagg wůbec. ale wim, že se na ní můžu dycky skoro 100% spolehnout, když nemám zrowna nejlepshí náladu, nebo se mi něco stalo...kromě toho se spolu nikdy nenudíme, ptz takowý kráwowiny, co wona eshtě s nashim bratrancem (monika) wymejshlí, je někdy fuckt až neuwěřitelný....mno nic, myslim, že s 90% lidiczek, kerý ted znám, se za 10 let rozhodně bawit nebudu, ale megg patří mezi těch 10%, kterejm budu jednou wypráwět wo swejch wnouczatech=)))

TRAVIČKÁÁÁÁÁÁÁ ZELENÁÁÁÁÁÁ CHICHICHI

10. září 2007 v 13:46
JUJ hey tak sem si tak ako hledala vobrázky kerý sem dám a našla sem supr vobrázky a fotky trávy takže vy, co vám to vadí, to přeskočte a nehnuste se, vy ostatní se kochejte=))))

WOLFMOTHER

10. září 2007 v 13:23 WOLFMOTHER
Wolfmother ... to je fakt divná kapela cooo? njn hele ale jako song woman je jedinečney. Wolfíci se mi líbili hlavně na LIVE EARTH, kde za půl hodky zahráli asi dva songy celkem. někdo jich zahrál třeba 6, ale lidi se mezitim došli občerstvit nebo si vodběhli na záchod. ale tady ne, tady se všichni bavili, komunikace s publikem rozhodně nevázla a to je to nejlepší co se jim může povýst. všem se to líbilo. nehledě na to song woman je z reklamy na t-mobile, kde zastupujou skupinku "rock".sama nevim do aký hudební kategorie zařadila...mno nebudu se tady s nima ňák extra zaobírat...tady máte fotky: