Srpen 2007

NĚCO BÁJECZNÝHO...

27. srpna 2007 v 16:08
Objewila sem stránbku, kde je hroooooooooooooozně strashně moc barewnejch pozadí a abstraktních obrázků. tady jsou některý z nich....doufám, že to tu troshku rozswítěy, ptz to tu zaczíná bejt wážně czerný...
více
vícevíce
více
vícevícevícevícevícevícevícevícevíce


OBRÁZKY BULLET FOR MY VALENTINE XD

22. srpna 2007 v 14:04
Bullet For My Valentine
Tagg to by mohlo staczit, doufam že se wám líběy. papappaaaaaaaa zlatíczkaaa=)))

´DOLORES O´RIORDAN

22. srpna 2007 v 13:57 CRANBERRIES*DOLORES O´RIORDAN
Tagg sem si koneczně poslechla cédo dolores, zpěwaczky z cranberries. menuje se are you listening a je diwný. nebo néééé diwný, zwláshtní. nejdříw se mi moc nelíbilo. sou tam dobrý songy ako ordinary day, october atp, ale na druhou sranu je tam něco, co je neposlouchatelný... texty sou kolikrát tagg primitiwní, až mi to přijde pod její úrowen, nedokážu si pomoct, ale příde mi to tagg. ted sem w jednom czísle rock and pop czetla, jak wypadaly wystoupení cranberries. celý do prey bylo založený na dolores, zbytek kapely se jaxi spířil s tim, že bude zaujímat ten doplňující doprowod, ale dolores je ta, co to wede. kolikrát byla při koncíku widět jen ona, zbytek kapely stál někde wzááááááááádu, skoro w nedohlednu. ale tady na tomhle sólowým albu je widět, jak moc owliwňowala zwuk cranberries jak dolores, tagg i zbytek kapely ale. oni nebyli doplňující. oni byli stejnou souczástí. texty, co nestojey za moc sou tagg troshku wykompenzowaný tim, jak si s těma slowama a s celou anglicztinou dolores hraje. to jak wyslowuje, jak mluwí...nikdo jiney to takle neumí...taggže pokud stev wěrnýma welkýma fandama cranberries, možná budete zklamaný, ale pokud si to koupíte jen tagg, že wám to třeba někdo doporuczil, mylsim, že by se wám to mohlo líbit=)))

RED HOT CHILI PEPPERS - DESECRATION SMILE

22. srpna 2007 v 13:35 RED HOT CHILI PEPPERS
ORIGINÁL
Desecration smile je hned prwní song na druhým cédu ze stadia. de o poměrně pomalejshí písniczku, jejíž názew by se dal přeložit jako zneswěcený úsměw. upřimně nwm co bysem tady wo tom měla ňák extra psát, snad jen, že tam je wážně hrozky udělaná kytara a dokonce se mi tu i docela líbí, jak zpíwá john.
LIVE
live verze je prakticky skoro stejná ako originál, jsou tam sice delshí sólowý kytary, ale inak je to wážně stejný. snad jen že tady john už zas tagg diwně hejká. nemůžu si pomoct, ale podle mě to plostě przní.
KLIP
když sem widěla klip poprwý tagg sem si řikala, že to je pěkně diwný, takowý wo niczem troshku. stojey tam wshichni 4 před tou kamerou, chad neni chudák skoro ani widět, za nima fialowý pozadí se západem slunce. woni se tam tagg různě předwáděy, wochmatáway... ale když sem to widěla wíckrát, tagg se mi to zaczlo wlastně docela líbit, ptz klucííí tam wypaday tagg spokojeně, smířeně a wyrownaně, nehledě na to, že anthony tu wypadá fuckt akop indián /eshtě že měl tu babiczku=)/
TEXT
All alone, not by myself
Another girl bad for my health
I've seen it all thru someone else
(Another girl bad for my health)

I celebrated but undisturbed
Serenaded by the terror bird
It's seldom seen and its never heard
(Serenaded by the terror bird)

Chorus -
Never in the wrong time or wrong place
Desecration is the smile on my face
The love I made is the shape of my space
My face, my face

Disintegrated by the rising sun
A rolling black out of oblivion
And I´d like to think that I´m your number one
But I ('m rolling black out of oblivion)


I wanna leave but I just get stuck
A broken record runnin' low on luck
There's heavy metal coming from your truck
I'm a (a broken record runnin' low on luck)

Chorus

We could all go down to Malibu and make some noise
Coca Cola doesn't do the justice she enjoys
We could all come up with something new to be destroyed
We could all go down

I love the feeling when it falls apart
I'm slow to finish, but I´m quick to start and
Beneath the heather lies the meadowlark
And I´m (Slow to finish but I´m quick to start)

Chorus x 2


DĚDA ELVIS PREY NENI POD KYTICZKAMA?! =O

21. srpna 2007 v 15:53
Tagg si předstawte, že sem takle jednou koukala jednou weczer, ted spísh už ráno na telku, a zrowna tam hráli elvise. a najednou mi wolá kámosh.
"hele, pust si rychle wéháczko jooo"
"to mám pushtěný, co blbnesh, ses zas zhulil nééé?"
"hele, koukni na něy, je to jeho poslední pecka, a jakey je ten děda elvis witální coo?"
"nooooo...a neni už náhodou 30 let mrtwey?"
"/totální wýbuch smíchu.....hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa/ "
"czemu se řehtách ty woe? dyt je to fakt, taggže ti to může bejt úpe jedno."
"nenenenenene, poczkey, to neni prawda. elvis presley, myslim toho elvise AAAAAAAAAArona presleyho, ten žije. teda oficiálně je mrtwey, ale inak žije. widělo ho plno lidí, na hrobu má Aaron, inak se dycky psal Aron. a to je důkaz!!elvis ted žije w buenos aires!hahaaaaaa a másh to katttttttteřino!!!"
"aha, to je zajímawý. to teda dík žes mi to řek. stoprocentně ti to wěřim Lukáshku, tagže dobrou noc a děley si prdel z twých jiných kamarádů a neřikey mi kateřino.děkuju, páááááá"
"no poczkey, to neni celý. zejtra wodlítám na djerbu mohla bysi mi wybírat mail?prosíííííííííííííííííííííím..."
no a jaxe wodwíjel násh rozhowor dál už je nudný ptz schránku mu wybírat nebudu a tagg sme se hádali a hádali....halwní je, že elvis je tagříkajíc alive, taggže....kdo tomu wěří má problém i kdyyyyyyž... možná na tom něco je.......=))))

CRANBERRIES

13. srpna 2007 v 14:59 CRANBERRIES*DOLORES O´RIORDAN
Cranberries je kapela, resp. byla kapela, na kerý sem wodkojená. poslouchala sem je už w pěti letech, hlawně w autě, na kazetě.sice enom jedno cédo, ale furt dokola a dokola. a tagg sem w shesti uměla wshecky texxty z toho céda a wotrawowala s tim celou rodinu. pak sem je na czas poslouchat přestala a poslední 2 rocky je to tagg ako normální mno...a něco wo nich? dáwam to sem zas z wikipedie checht přece to nebudu přepisowat žééé=))))))
The Cranberries je irská rocková skupina, která vznikla roku 1990, a jejími členy jsou Michael Hogan (baskytara), Noel Hogan (kytara), Fergal Lawler (bicí) a Dolores O'Riordan (zpěv). V současnosti se členové věnují svým sólovým projektům.
Texty skupiny bývají často zaměřené protibritsky, vzhledem k existenci Severního Irska a vleklého konfliktu, zde probíhajícího.
Diskografie

UMŘEL... =..............((((

13. srpna 2007 v 14:37
Už hodně dlouho nám zlobil, sekal se, wypadáwal, dělal si co chtěl...a ted...umřel. už s nim nic neni. a to ani nebyl starey. asi nějakey wir nebo něco...jj...násh poczítacz.
mno nic přestáwám ze sebe na chwilku dělat debila. prostě nám wodeshel comp a s nim i net, taggže sem ted asi nebudu dáwat czlánky moc czasto mno...to je celý tagg se womlouwám a nezlobte se joooo...díky, papapapapapaaaaaaa

KDYŽ SE NEDAŘÍ...

13. srpna 2007 v 14:33 MY DIARY...
W sobotu wodjížděl brácha s matinkou na tábor. těshim se na to dycky půl rocku dopředu, ptz mám pak 14 dnů wolnejch. táta chodí z práce až weczer tagg je to w klidu. mno a ptz máme babiczku w práglu w nemocnici, tagg že se za ní zastawíme a pak mamku hodíme rownou do tábora. po třech hodinách a náwshtěwě w tý hnusný nemocnici sme dojeli do hnusnýho tábora a brácha zjistil že si doma wlastně zapoměl tashku se wshema wěcma. a tagg sme se s mým milowaným tatíczkem zabalili a w shest hodin we slejwáku a bořce jak kráwa hnali domů a pak zas eshtě na zpátek do tábora a zas domů. taggže sme přijeli něco po druhý ráno. wážně supeeerrr. to bylo proto, že sem si měsíc dopředu plánowala jak budu koukat na redhoty na óčku a wono ho*no...widěla sem enom universally speeking a zephyr song. mám to sice nahraný, ale jaxe znám tagg se na to nikdy nepodíwám...taggže asi tagg. mno a jakey ste měli wy weekend?=)))

TYPE O NEGATIVE

13. srpna 2007 v 14:23
Ted když sem byla na dowcze, wlezla sem do super CDshopu. a mimo stowky dalshích bájo metalowých kapel mi asi 50letá prodawaczka - taky metalistka (!) nabídla type o negative.cédo sem si sice nekoupila, ptz nemám jen tagg sedm stowek, ale stáhla sem si asi 20 písniczek a je to z 90% wážně dobrý, tagg se na to třeba koukněte=)) když sem koukala na wikipedii, nashla sem tam enom todle:
Type O Negative je gothic metalová kapela z Brooklynu v New Yorku v USA. Kapela vznikla ze skupiny Carnivore. Vydává na labelu Roadrunner.
Sestava
Bývalí členové
Skupina Type o negative je z Brooklynu, New York. Vznikli v roce 1990. Členy téhle bandy jsou Peter Steele (zpěv basa), Kenny Hickey (kytara), Josh Silver (klávesy) a za bicími nyní sedí Johnny Kelly ale původním bubeníkem skupiny byl Sal Abruscato.
Diskografie a další tvorba

Alba

Kompilace

DVD/Videa

Účast na soundtracích k filmům a hrám

Cover skladby jiných umělců

Studiově nahrané:

Zajímavosti

  • Frontman Peter Steele nahý pózoval v časopise Playgirl.
  • Videoklipy My Girlfriend's Girlfriend a Love You To Death byly zakázány na MTV

REKLAMAAAAAA aneb MUSÍME SI POMÁHAT XD

6. srpna 2007 v 17:06
TAGGŽE WODKAZUJU WÁS NA JEDEN BLOG, KONKRÉTNĚ NA BLOG MÝHO JEDINÝHO WLASTNÍHO BRÁCHY. ZATIM WŮBEC NIC NENAJDETE, ALE CZASEM TAM URCZITĚ NAJDETE PLNO WĚCÍ WO SKEJTECH, BMX, HUDBĚ A WOBLECZENÍ, CO K TOMU PATŘÍ. TAGG TAM TŘEBA PROSIM WÁS KOUKNĚTE, AT MÁ CHLAPEC RADOST JOOO? DÍKY MOC, STE ZLATÍCZKAAA=)))

NEW RAVE? MNO... KLAXONS? NE.

6. srpna 2007 v 17:02 RECENZE NA...
W poslední době se roztrh pytel s nowejma nebo spísh uprawenejma předělanejma rozkopanejma hudebníma stylama. a tagg tu máme kromě punku pink punk, emo punk nebo dokonce disco punk. o metaldisco ani nemluwim. atd atd atd. mno a jednim z těch stylů je new rave. já nwm jak to přesně specifikowat. Každá kapela si to wlastně hraje hodně podle swýho. takowejma nejzásadnějshíma klukama tohodle žánru sou the klaxons. ale teda wůbec nwm procz. zpěwák hejká jak kdyby ho tahali za koule a ta hudba nemá ani hlawu ani patu. wono wlastně wůbec hrozně málo kapel wyznáwající new rave nejsou moc dobrý. nadruhou stranu sou i ty, kerý dobrý sou, ale jaxe menujou, to wám nepowim, ptz to nikdo nezná...taggže to je můy názor na nowou hudební wlnu, kerá nás dříw nebo pozdějc zasáhne a až to příde, bude to jedna welká prdel...držme si palce.
p.s. když už budete chtít něco nowýho, furt lepshí rave než disco punk =D

RAZORLIGHT - PUSLOUCHATELNÝ, NĚKDY DOKONCE FAJN

6. srpna 2007 v 16:40
Ted sem se poslední dobou tagg docela zaposlouchala do razorlight. nééé že bysem je ňák žrala, to ne-e, ale prostě někerý songy sou docela dobrý. myslim, že zpěwák /nwm ani jaxe menuje/ má hodně dobrey hlas, welkey rozsah a na žiwo neni jeho wystupowání katastrofální. dáwám sem několik wobrázků, ale enom aby se neřeklo=))

SHREK TŘETÍ ... PRDEEEEEEEEELLL

6. srpna 2007 v 16:15 RECENZE NA...
Tagg sme byli se ségrou w kině, mno chtěli sme widět to nowý wod tarantina, ale ptz to nedáwali, shli sme teda na shreka mno. a je to fuckt supr. byla na tom i stodwacetiletá babcza se swým wo tři měsíce mladshím manželem a smáli se wod zaczátku do konce. já wám tu nebudu popisowat wo czem to je, to si na to zajděte, ale enom wám to chci prostě doporuczit. supr wěc když musíte hlídat mladshího sourozence a je jedno esli je mu 5 nebo 15=´)))

WARHOLKA /FACTORY GIRL/

6. srpna 2007 v 16:09 ANDY WARHOL
Když sem byla nedáwno w práglu, shlůa sem s jednim indiwiduem, wo kerým wám raczi nenapíshu do kina. a protože mám ráda andyho warhola jaxte se asi už wshimli, zamítla sem, že pudem na dům slunecznic nebo ak se to menuje, ale práwě na todle. můy "lowowaney" spoleczník se sice mrtě nudil a dáwal mi to jasně najewo, smálů se w ty nejnewhodnějshí chwíle, ale i tagg sem si z toho filmu něco wodnesla. bylo to úúžasný. nejdříw sem si myslela, že ten filmík je wěnowaney práwě warholovi a jeho dílům, ale během prwních pěti minut sem zjistila, že ten film je pouze wo jedný dámě, která jeho ateliérem, kerýmu řikal factory /towárna/ - edie sedgwick. shlo o mladou díwku z londýna se zájmem wo umění, které wěshtkyně předpowěděla, že umře do třiceti. setkala se s andym, slíbil jí, že z ní udělá hwězdu a celey swět jí bude ležet u nohou. a to taky splnil. hrála w jeho filmech, plnila přední strany wshech czasopisů. zamilowala se. ale andy ten shťastney nebyl. byl to bob dylan. jj, ten diwney country zpěwák. a andy wo ní náhle ztratil zájem. a tagg se swým tátou w mládí nzeužíwaná edith octla na ulici, zadlužená, záwislá na drogách. shlapala, kradla a žebrala. nakonec se shla léczit. zamilowala se do pacienta, kterey tady taky bojowal se swojí záwislostí a zanedlouho se wzali. wypadá to na happyend? edie umřela we swejch osmacwaceti letech na předáwkowání. na to, co si wo tom myslí andy, warhol odpowěděl, že ji wlastně ani neznal. i když edie odeshla sama, kdy se k ní wshichni otoczili zády, swět na ní nezapoměl. bob dylan jí wěnowal nejméně dwě písniczky, the cult pro ní taky složili song a dokonce použili we wideoklipu její prawý photky. film pronásledowalo několik problémů a to hlawně cenzura a to, že dylan chtěl zamezit wzniku nebo spísh promítání kwůli tomu, že snímek ukazuje edie hlawně we shpatným swětle a taky to, že za edithinu smrt může enom warhol. pozdějc ale taky řek, že tam ukazujpu w blbý pozici jeho a to tagg, že won edie bezohledně opustil a otoczil se k ní zády.
režie: George Hickenlooper, hrají: Guy Pearce, Beth Grantová, Sienna Millerová, Jimmy Fallon, Illeana Douglasová ...
SIENNA MILLER coby EDIE SEDGWICK

LOU TAYLOR PUCCI - REBEL AIAS TAKOWEY MALINKATEY SHAMPÓNEK xD

6. srpna 2007 v 15:31 GREEN DAY
asi ste každey widěli klip od dreen day - jesus of a suburbia. je to bájo song, poměrně delshí, dycky mě w telce wytáczelo, že to zkacujou. a u tý telky, respektiwe u wideoklipu bysem zůstala. hraje tam totiž jeden týpek prawym ménem lou taylor pucci. a fuckt mu to tam sekne. czerný wobleczení, podmalowaný ocziczka czernejma linkama, czerný wlasy podiwnýho rozczepejřenýho úczesu. asi takle ňák:
Lou Taylor Pucci
to enom abyste měli předstawu. mno a we skutecznosti byste ho nepoznali. písám to ploto, že když sem ty photky widěla, ani sem tomu nemohla uwěřit a byla sem míííííííííííííííííírně w shocku.mno.
tagg coooo? jaxe wám líbí wíc??=/////

WSHECKO NEJLEPCZEJSHÍ SÉGRAAA=)))

5. srpna 2007 v 21:52
CHTĚLA BYSEM TADY SWÝMU LOWOWANÝMU SOUROZENCI DODATECZNĚ POPŘÁT WSHECKO NEJLEPCZEJSHÍ K TĚM TWEJM NAROZKÁM SÉGRUSHKO MOJE=)))SPOLECZNĚ TO SPOLU WOSLAWÍME WID A ANI ŘÍŤA NÁM TEN DEN NEZKAZÍ ŽÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ XD)))) TAGG SE ZATIM MAJ PEKNE HANICZKO A UŽ SE TĚSH !! =))

RED HOT CHILI PEPPERS - LIVE AT SLAVE CASTLE - LIVE AT ÓČKO

5. srpna 2007 v 21:47 RED HOT CHILI PEPPERS
Pro wshecky fandy red hot chili peppers mám supr zpráwu- teda pro ty co may kabelowku. 11. 8. od 20.00 bude óčko wysílat záznam žiwýho koncertu ze slane castle. taggže pokud se budete koukat - užijte si to a zatim se mějte krásně jooo=))papapapapapapapaapapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaXD

DAVID A NATHAN - MOJI HOLANDSHTÍ PŘÁTELÉ, BELGICKÁ BABICZKA A NÁSTUPCE JOHNA FRUSCIANTEHO=))))

5. srpna 2007 v 21:26 MY DIARY...
Tagg sem se wrátila z dowczi a musim wám wo tom něco napísat. dalo by se to nazwat třebaaa...moje keci - welice wýžiwné. mno a jaxme tam w tom czeským zapadákowě tagg přežíwali w nechutný prosincowý zimě w malilililinkatý naprosto neútulný chaticzce, tagg sem se tagg seznamowala a byla tam hromada suprrrrrr lidiczek. s některejma sem se bawila a ani newěděla jaxe menujou, někoho sem znala ale nebawila se s nima. wo pár lidiczkách bysem wám ale ráda napsala. zaprwý jedna wíc jak sedmdesátiletá elegantní pani w teplákách. bylůa z belgie a sportowala wíc než celey kemp dohromady. byla bájeczná. plostě belgická babiczka. i když mluwila německy, czlowěk měl pocit že si s ní rozumí a že si s ní má furt co říct. zadruhý tam byl jeden holandskey albín, kterey hrálk na wshecko co aspon wzdáleně připomínalo hudební nástroj. měl tam akustickou kytaru a czasto hrál redhoty a shlo mu to ako johnowi. nawíc se s nim dalo powídat - uměl troshiczku czesky a anglicky mu to taky shlo. mno a nakonec asi shestnáctiletý dwojczata - dawid a nathan. na prwní pohled shampóóóni ale we skutecznosti to byli fuckt squelý kluci. nauczili se czesky "deme na to", "dobrrrrrý", a "prrrr del". a jasně že taky "ahoj" a "jak se másh". pak to použíwali wshude, kdykoliw a za každý situace. taggže když řikali prrrdel mama prrrdel, dobrrrý a wona jim nerozuměla, bylo to docela wtipný. každopádně doufám že se se wshema zas eshtě uwidim a i když tomuhle nerozuměy, wshecky je pozdrawuju.taggže asi takle nooo, taggže už ste asi dost wyžiwený taggže...konec:-))