JŮŮŮLINKA ZLATÍCZKO Z KAZACHSTÁNU

28. května 2007 v 22:06 |  MY DIARY...
Julija yermashowa je z kazachstánu. ale žije tady u nás w czechách. taky w tepinkách, konkrétně egypt. je úúúžasná. chowá se jak malý děcko. wěczinou. někdy taky ne.je hrozně chytrá. přirozeně. hnědowlasá. drobná. malinkatá. chezká. Oblíbená? plus mínus fifty fifty. Mám jí ráda? jo. moc.ale taky mě shtwě někdy. moc. i enom troshku. má ráda frájinu. hlawně madam sinewitch. poslouchá placebo. a fall out boy. a kouká na o.c. california. dobře se s ní kecá. je to supr holka. fuckt. fuckt moc dobrá.
ok napsala sem to ak debil. w prwní třídě sem psala líp.sorry krewetooooo esli se tě to ňák dotklo ale tagg nemuselo by coooo? a za wodměnu mi dásh ňáký komentáře joooo?kuu=)))
tagg ako chňápu že to asi nikdo nechňápe. jeden z mejch úletů. ale plostě sem wám esnom chtěla napsat o jedný fajn holce ktreá si to urczo zaslouží pácz neznám asi nikoho, kdop má srdíczko na dlani tagg ako ona, málokdo umí bejt tagg upřimněy ako ona, nikdo neumí wyseknout kompliment tagg ako ona a nikdo neumí zranit tagg ako ona. je jedineczná. mám ji hrozně ráda a nawždycky bude mít místeczko w tom mým sldýshku a doufám že to gymplem neskonczí......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krewettka Krewettka | 28. května 2007 v 22:30 | Reagovat

taq ahoj...to jsem patrně já...popis místa sedí (Egypt :-D ehm...málokdo pochopí) a to jaká jsem???já vlastně sama sebe ani neznám...znám, ae něgdy ze mě leze taková Krewettka, který bych rozkopala hubu...kolikrát se za sebe stydím...kolikrát si kladu otázku, proč vlastně já???snad ečtě ani jeden člověk mě nepochopil, tak jak bych chtěla, aby mě chápali...s tebou Kaczí jsme se ani nigdy moc extra nebavili, ae pořád věděli, že tady ten druhej je, tag nám to ani nevadilo...hodně jsem se změnila...tolik lidí mě ovlivnilo...a nyní se tolika lidmi ovlivňuju...každý jsme dítě...VY mě za něho budete brát pořád, což mě mrzí a podněcuje k tomu, abych se tak i chovala...ae já se přetvařovat nebudu a jednou všichni uwidíte, kdo jsem a tehdy doufám pochopíte...a to že zraňuju??? nikdo to nemá takový úmysl, ae jak už jsem říkala málokdo pochopí moe jednání...zraňuju...každýmu člowěku dělá dobře, když vidí slzy toho blízkého a ne své...takowí svině už jsme...teď už jen ve zkratce...chci jen říct, že jsem ráda za to jaký mám kamarády (Kaczenkaaa, Izzie, Surzinho a nespočty dalších) a nenáwidím se za to, jak se k nim chowám...jestli mi odpustíte, to je na wás...

2 kaczenkaaa kaczenkaaa | 29. května 2007 v 9:56 | Reagovat

jůlíshku ty we co to kecásh nemásh za co se nenáwidět pácz kdo tě má má hrozný shtěstí a bod nawíc tagg se simtě uklidni ju=))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama